ANASAYFA HAKKIMIZDA
- Biz Kimiz
- Ofislerimiz
HİZMETLERİMİZ
- Emlak
- Yatırım
- Değerleme

İLETİŞİM
- Adres & Telefon
- İnsan Kaynakları

ALIŞVERİŞ MERKEZİ
ANA OKULU
APARTMAN
ATÖLYE
BİNA
DAİRE
DEPO
DEVREMÜLK
DÜKKAN
FABRİKA
İŞ YERİ
KÖŞK
MARKET
MUSTAKİL EV
OFİS
OTEL
PLAZA
PLAZA KATI
SİTE
TARİHİ ESER
VİLLA
VİLLA KATI
YALI
YALI DAİRESİ
YAZLIK
ALIŞVERİŞ MERKEZİ
ANA OKULU
APARTMAN
ATÖLYE
BİNA
DAİRE
DEPO
DEVREMÜLK
DÜKKAN
FABRİKA
İŞ YERİ
KÖŞK
MARKET
MUSTAKİL EV
OFİS
OTEL
PLAZA
PLAZA KATI
SİTE
TARİHİ ESER
VİLLA
VİLLA KATI
YALI
YALI DAİRESİ
YAZLIK

Kod ile arama
 

Hızlı Arama


Fiyat ile arama


 
Bina Arsa


 VİTRİN


AA05-KAN0001


YALI

İSTANBUL (Anadolu Yakası) - ÜSKÜDAR

Fiyat:420.000.000 TL
E-Bülten
Son çıkan ilanlardan haberdar olmak için e-posta adresinizi kaydedin.GİZLİLİK İLKELERİ

Borsa Gayrimenkul Gizlilik İlkeleri

borsagayrimenkul.com sitesinin tüm hakları BORSA GAYRİMENKUL’e aittir. borsagayrimenkul.com içeriğinde barındırdığı bilgileri, güvenlik ve gizlilik prensipleri doğrultusunda koruyan interaktif bir platform olmayı hedeflemektedir. borsagayrimenkul.com site ziyaretçilerinin siteyi aşağıdaki gizlilik prensiplerine veya yasalara aykırı olarak kullandığını tespit ederse veya yetkili mercilerce bu konuda bir tespit veya inceleme talebi gelirse, kullanıcı ile ilgili bilgileri yetkili makamlara bildirmek hak ve yükümlülüğüne sahiptir.

borsagayrimenkul.com, kullanıcıların kendisine www.borsagayrimenkul.com alan adında yayında bulunan web sitesi üzerinden elektronik ortamda iletilen kişisel bilgileri üçüncü şahıslara açıklamayacaktır. borsagayrimenkul.com, kişisel bilgileri üçüncü şahıslarla bilgilerin toplanması ile ilgili açıklanan amaçlar dışında paylaşmayacak, satmayacak veya kullandırmayacaktır.

Sistemle ilgili sorunların tanımlanması ve çıkabilecek sorunların ivedilikle giderilebilmesi için, borsagayrimenkul.com, kullanıcıların IP adresini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

borsagayrimenkul.com, web sitesi dahilinde başka sitelere link verilebilir. borsagayrimenkul.com, link vasıtasıyla erişilen sitelerin gizlilik uygulamaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır.

borsagayrimenkul.com, kullanıcılar ve kullanıcıların web sitesini kullanımı hakkındaki bilgileri teknik bir iletişim dosyasını (Cookie) kullanarak elde edebilir. Bahsi geçen teknik iletişim dosyaları, bir web sitesinin kullanıcının tarayıcısına (browser) gönderdiği küçük metin dosyalarıdır. Teknik iletişim dosyası bir web sitesi hakkında durum ve tercihleri saklayarak internetin kullanımını kolaylaştırır. Teknik iletişim dosyası, web sitesini kaç kişinin kullandığını, bir kişinin web sitesini hangi amaçla, kaç kez ziyaret ettiğini ve ne kadar kaldığı hakkında istatistiksel bilgileri elde etmek ve kullanıcılar için özel tasarlanmış kullanıcı sayfalarından dinamik olarak reklam ve içerik üretilmesine yardımcı olur.

borsagayrimenkul.com, yukarıda tanımlanan gizlilik politikası hükümlerini dilediği zaman web sitesini yayınlamak suretiyle değiştirebilir. borsagayrimenkul.com'nun değişiklik yaptığı gizlilik politikası hükümleri web sitesini yayınlandığı tarihte yürürlük kazanır.

Kullanıcı İstekleri / Geri Bildirimler Borsagayrimenkul.com ziyaretçilerinin site ile ilgili tarafımıza ulaştırdıkları her türlü istek, öneri, yorum ve soruları içeren bilgiler site performansını ölçmek açısından saklanmaktadır. Bu bilgiler kişilerin kendilerine yanıt vermek ve site etkinliğini artırmaya yönelik araştırmalarda kullanılmak dışında başka bir amaç için kullanılmayacaktır.


Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi
Bu belgeyi GİB E-Belge Doğrulama adresinden
b7f8e925-c534-4fal-b0b4-54c09ba39af3
koduyla doğrulyabilirsiniz.Gizlilik İlkeleri                                                    50                                                    © Copyright 2007 - 2020 Borsa Gayrimenkul